מי כסף

מי כסף הינם תרחיף יוני כסף, יוני כסף הפזורים באופן שווה במים טהורים, בד"כ בריכוז של 5-20 חלקיקים למיליון. יוני כסף פוגעים במנגנון קריטי המשותף לרוב האורגניזמים החד תאיים (וקיים בחד תאיים בלבד) וגורמים למות האורגניזם, בשל תכונה זו משמשים מי כסף בין השאר לטיפול במחלות הנגרמות ע"י חיידקים, וירוסים ופטריות.

כאן ריכזתי סקירת מחקרים שבדקו את יעילות תרחיף יוני הכסף על זנים שונים של חיידקים, וכאן סקירה קצרה נוספת העוסקת באפקטיביות של יוני כסף נגד וירוסים שונים.

קיטים להכנת מי כסף:

יצור:

אני משתמש ב SilverGen לייצור מי כסף, המוצר זכה לביקורות נלהבות באתר בלתי תלוי silvermedcine.org שערך מבחן השוואתי למחוללי מי כסף מובילים בשוק. במהלך הבדיקה הבוחנים גם טרחו וצילמו את התרחיף שנוצר בעזרת מיקרוסקופ אלקטרוני התמונה מדגימה פיזור מעולה של החלקיקים בתרחיף:

פיזור חלקיקים תרחיף מי כסף המיוצר ע"י Silvergen

Electron microscope photo ( TEM ) of SilverGen's Colloidal Silver
.0006 – .005 microns with excellent dispersion

הן דרגת הטיהור של המים המשמשים לתהליך והן את ריכוז יוני הכסף בתרחיף שנתקבל נמדדים בעזרת מד מים טהורים (PWT). שקיפות וצלילות התרחיף יחד עם ריכוז היונים הנמדד מהווים אינדיקציה לאיכות.

רעילות:

קיימים דיווחים על מספר אנשים שלקו ב Argyria, זאת לאחר שנים של שימוש רצוף בכמות גדולה של מי כסף. ככול הנראה במקרים אלו מי הכסף הכילו כמות גבוהה של מלחי כסף כתוצאה מתהליכי יצור פגומים (למשל שימוש במים עשירים במינרלים), הכמות המינימאלית של כסף שדווחה אי פעם כגורם ל Argyria היא כ 4-5 גרם, לא ממש ריאלי לספוג לכמות כזאת של כסף באמצעות שתיית מים במכילים יוני כסף בריכוז של 5-20 חלקיקים למיליון. בנוסף מציינים המצדדים בשיטה כי כיוון שבמי כסף נעשה שימוש נרחב ע"י צרכנים בארה"ב, וכיוון שקיימים רק מספר דיווחים בודדים על Argyria בעקבות שימוש במי כסף, ניתן להסיק כי במקרים אלו נעשה שימוש במים המכילים ריכוז גבוה של מלחי כסף כתוצאה מיצור לא תקין, אחרת, אם תרחיף יוני כסף היה הגורם, מספר הדיווחים בהכרח היה גבוה בהרבה.

כאן, ממליצים Silvermedcine.org על שימוש במי כסף בריכוז 13 PPM ומטה כדי לשמור על בידוד הולם של יוני הכסף בתרחיף.

מכשיר מדידה:

מינון ושימוש:

טווח המינונים המומלצים באתרים ברשת רחב מאוד, ונע בין 30 מל' פעם ביום ל 30 מל שעה או אפילו כל רבע שעה, למשך תקופות קצרות. רצוי להחזיק את מי הכסף בפה למשך 30 שניות עד 3 דקות לפני הבליעה. כאן וכאן נערך דיון במינונים אפקטיביים למטרות שונות.

נראה שמי כסף אפקטיביים במיוחד, כשניתן להביאם למגע ישיר עם גורם הזיהום כלומר בזיהומי עור, בזיהומים בחלל הפה (חניכיים, גרון), בדלקות עיניים, סינוסים, אוזניים, בזיהומי ריאות (באמצעות מכשיר אינהלציה) ובזיהומים או קנדידה במערכת העיכול (שתייה, חוקן).

גיא רייף
0522-597925
guy@mashlima.com

כל הכתוב בדף זה הוא מידע בלבד, אין לראות בו הוראות לטיפול עצמי, אבחון, ו/או המלצה לטיפול.

Copyright © Guy Raif All rights reserved
כל הזכויות שמורות© לגיא רייף

6 תגובות בנושא “מי כסף”

  1. שלום גאי, שמי דינה קינן. אני נטורופתית במקצועי. אשמח לשמוע ממך עוד לגבי השימוש במי הכסף. כיצד ניתן ליצור עימך קשר?

  2. שלום רב
    אני מכיר אישית חולי קורונה עם סימטומים שהשתמשו במי כסף קולואידים יחד עם שרף לבונה ואחרי 10 ימים החלימו וקיבלו תשובה שלילית
    אין ספק שהם הצילו את חייהם של מאות בערים ירושלים בני ברק אלעד בית שמש ואפילו ברוקלין ניו יורק

  3. שלום לך האים אתה יכול להמליץ לי אזי מכשיר לקנות בשביל להכין הבית אודה לך אים תחזור אליי

  4. היכן אפשר לרכוש מכשיר ליצירת מי כסף ולקבל פרטים באיזה אכות מים להשתמש ואיך בדיוק מכינים את מי הכסף

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.